Metāla furnitūras rūpnīca A/S KURZEMES ATSLĒGA

Metāla furnitūras rūpnīca A/S KURZEMES ATSLĒGA ir daudznozaru ražošanas uzņēmums.

Galvenie virzieni ir:

  1. Logu un durvju furnitūras ražošana
  2. Metālapstrāde
  3. Metālkalumu izstrādājumi
  4. Kokapstrāde

Viena no uzņēmuma pamatprodukcijam ir durvju slēdzenes, logu aizgriežņi, durvju un logu viras, durvju un logu furnitūra, celtniecības stiprinājumi un metālkalumi vārtiem, žogiem, balkoniem, kāpnēm.

Uzņēmumā uz vietas ir pieejams pilns ražošanas cikls: detaļu štancēšana, liešana, metināšana, virpošana, frēzēšana, krāsošana, slīpēšana, pulēšana, cinkošana, niķelēšana, hromēšana, montāža un iepakošana. Tepat uz vietas tiek konstruēti izstrādājumi un ražošanas aprīkojums, izgatavotas štances un presformas.

Mūsu ražošanas cehi ir aprīkoti ar plašu iekārtu klāstu , kas ļauj mums izpildīt dažādus, sarežģītus un nestandarta pasūtījumus.

Viens no jaunākajiem pakalpojumiem ir metālkalumu izgatavošana.

Metālkaluma žoga posmus, vārtus, balkonu un kāpņu margas, un to atsevišķus dekoratīvus elementus izgatavojam pēc mūsu kataloga vai klienta pasūtījuma. Iespējami dažādi žoga stieņu garumi, galu veidojuma varianti un dekoratīvo elementu izvietojumi. Dekoratīvo elementu izvēle tiek papildināta. Palīdzam klientam izvēlēties labāko variantu. Papildus informācija metālkalumu sadaļā.

No 2010. gada nodarbojamies ar koka paneļu māju ražošanu un uzstādīšanu, koka karkasa māju būvniecību, pārvietojamo un moduļu māju ražošanu, izgatavojam koka logus un durvis, kā arī veicam dažādus individuālus galdniecības darbus.

Esam atvērti jauniem pieprasījumiem standarta un nestandarta produkcijas izgatavošanai. Izskatīsim arī dažādus subkontraktu darbus no projektēšanas līdz komplektācijai.