PRIVĀTUMA NOTEIKUMI

Šajā konfidencialitātes politikā ir aprakstīts, kā tiek apkopota, izmantota un koplietota jūsu personiskā informācija, kad apmeklējat vietni www.mfr.lv vai veicat pirkumu vietnē, turpmāk “Vietne”.

1. Personīgā informācija, kuru mēs apkopojam
Apmeklējot vietni, mēs automātiski apkopojam noteiktu informāciju par jūsu ierīci, ieskaitot informāciju par jūsu tīmekļa pārlūku, IP adresi, laika joslu un dažus sīkfailus, kas ir instalēti jūsu ierīcē. Turklāt, pārlūkojot vietni, mēs apkopojam informāciju par atsevišķām apskatītajām tīmekļa lapām vai produktiem, kādām vietnēm vai meklēšanas vienumiem jūs atsaucāties uz vietni, kā arī informāciju par to, kā jūs mijiedarbojaties ar vietni. Mēs automātiski apkopoto informāciju saucam par “informāciju par ierīci”.

Mēs apkopojam informāciju par ierīci, izmantojot šādas tehnoloģijas:
– “Sīkfaili” ir datu faili, kas tiek ievietoti jūsu ierīcē vai datorā un bieži satur anonīmu unikālu identifikatoru. Lai iegūtu papildinformāciju par sīkdatnēm un to, kā atspējot sīkfailus, apmeklējiet vietni http://www.allaboutcookies.org.
– “Žurnāla faili” izseko darbības, kas notiek vietnē, un vāc datus, ieskaitot jūsu IP adresi, pārlūka veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju, atsauces / izejas lapas un datuma / laika zīmogus.
– “Web bākas”, “tagi” un “pikseļi” ir elektroniski faili, ko izmanto, lai ierakstītu informāciju par to, kā jūs pārlūkojat vietni.
Turklāt, veicot pirkumu vai mēģinot veikt pirkumu vietnē, mēs no jums apkopojam noteiktu informāciju, tostarp jūsu vārdu, rēķina adresi, piegādes adresi, maksājuma informāciju, tostarp kredītkaršu numurus, e-pasta adresi un tālruņa numuru. Mēs šo informāciju saucam par “pasūtījuma informāciju”.
Kad šajā konfidencialitātes politikā mēs runājam par “personisko informāciju”, mēs runājam gan par informāciju par ierīci, gan par pasūtījuma informāciju.

2. Kā mēs izmantojam jūsu personīgo informāciju?
Mēs izmantojam pasūtījumu informāciju, kuru mēs parasti apkopojam, lai izpildītu visus pasūtījumus, kas iesniegti caur vietni (ieskaitot jūsu maksājuma informācijas apstrādi, piegādes organizēšanu un rēķinu un / vai pasūtījuma apstiprinājumu sniegšanu). Turklāt mēs izmantojam šo pasūtījuma informāciju, lai:
– sazinātos ar Tevi;
– pārbaudītu mūsu pasūtījumus iespējamā riska vai krāpšanas gadījumā; un
– Atbilstoši preferencēm, kurās esiet dalījies ar mums, sniegtu informāciju vai reklāmas, kas attiecas uz mūsu produktiem vai pakalpojumiem.

Mēs izmantojam apkopoto informāciju par ierīci, lai palīdzētu mums pārmeklēt iespējamo risku un krāpšanu (jo īpaši jūsu IP adresi) un vispārīgāk uzlabot un optimizēt mūsu vietni (piemēram, ģenerējot analīzi par to, kā mūsu klienti pārlūko un mijiedarbojas ar vietni un lai novērtētu mūsu mārketinga un reklāmas kampaņu panākumus).

3. Personīgās informācijas kopīgošana
Mēs dalāmies jūsu personīgajā informācijā ar trešajām personām, lai palīdzētu mums izmantot jūsu personisko informāciju, kā aprakstīts iepriekš. Piemēram, mēs izmantojam WooCommerce, lai darbinātu mūsu tiešsaistes veikalu – vairāk par to, kā WooCommerce izmanto jūsu personisko informāciju, varat lasīt šeit: https://woocommerce.com/privacy%20policy/. Mēs arī izmantojam Google Analytics, lai palīdzētu mums saprast, kā mūsu klienti izmanto vietni – vairāk par to, kā Google izmanto jūsu personisko informāciju, varat lasīt šeit: https://www.google.com/intl/lv/policies/privacy/. Varat arī atteikties no Google Analytics šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Visbeidzot, mēs varam arī dalīties ar jūsu personisko informāciju, lai ievērotu piemērojamos likumus un noteikumus, atbildētu uz tiesas pavēsti, meklēšanas orderi vai citu likumīgu pieprasījumu pēc informācijas, ko mēs saņemam, vai kā citādi aizsargātu mūsu tiesības.

4. Reklāma
Kā aprakstīts iepriekš, mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, lai sniegtu jums mērķtiecīgas reklāmas vai mārketinga paziņojumus, kas, mūsuprāt, varētu jūs interesēt. Lai iegūtu papildinformāciju par mērķtiecīgas reklāmas darbību, apmeklējiet vietni

Varat atteikties no mērķtiecīgas reklāmas, izmantojot šādas saites:
– Facebook: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
– Google: https://www.google.com/settings/ads/anonymous
– Bing: https://advertise.bingads.microsoft.com/lv/us/resources/policies/personalized-ads
Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nemainām mūsu vietnes datu vākšanas un lietošanas praksi, kad no jūsu pārlūkprogrammas redzam signālu Nesekojam.

5. Jūsu tiesības
Ja esat Eiropas iedzīvotājs, jums ir tiesības piekļūt personīgajai informācijai, kas ir mūsu rīcībā, un lūgt, lai jūsu personīgā informācija tiktu labota, atjaunināta vai izdzēsta. Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot zemāk esošo kontaktinformāciju.
Turklāt, ja jūs esat Eiropas iedzīvotājs, mēs atzīmējam, ka mēs apstrādājam jūsu informāciju, lai izpildītu līgumus, kas mums varētu būt ar jums (piemēram, ja jūs veicat pasūtījumu vietnē), vai kā citādi ievērot mūsu likumīgās biznesa intereses, kas uzskaitītas iepriekš. Turklāt, lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu informācija tiks pārsūtīta ārpus Eiropas, tostarp uz Kanādu un Amerikas Savienotajām Valstīm.

6. Datu saglabāšana
Kad jūs veicat pasūtījumu vietnē, mēs saglabāsim jūsu pasūtījuma informāciju mūsu uzskaitei, ja vien un kamēr jūs nelūgsit mums izdzēst šo informāciju.

7. Izmaiņas
Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt šo privātuma politiku, lai atspoguļotu, piemēram, izmaiņas mūsu praksē vai citu darbības, juridisku vai reglamentējošu iemeslu dēļ.

8. Nepilngadīgie
Vietne nav paredzēta personām, kas jaunākas par 12 gadiem.

9. Sazinies ar mums
Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu privātuma praksi, ja jums ir jautājumi vai ja vēlaties iesniegt sūdzību, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@mfr.lv vai pa pastu: Metāla furnitūras rūpnīca A/S KURZEMES ATSLĒGA, Aizpute, Kalvenes iela 25, LV3456, Latvija